Vizir - czyli kapsułki do prania 3w1Jakiś czas temu udało nam się dostać do projektu testowania Kapsułki Vizir 3-in-1 Pods


Do tej pory z reguły używaliśmy tylko proszku, a z kapsułkami nie mieliśmy jakiś super wspomnień. Pamiętam jak mama kiedyś kupiła kapsułki (nie pamiętam już, jakiej firmy) i okazały się totalnym niewypałem. Nie rozpuszczały się w pralce, a większa ich część w opakowaniu była posklejana, przez co próba wybrania jednej często kończyła się zepsuciem kilku kapsułek (po odklejeniu ich od siebie najzwyczajniej w świecie one pękały), dlatego podchodziłam do tego dość sceptycznie.

Pierwsze wrażenia były jak najbardziej pozytywne. Na ogół staram się unikać proszków i płynów zapachowych ze względu na swoja alergię i alergię Starszaka, oraz najzwyczajniej w świecie większość tych wszystkich pachnących cudów nie do końca mi podchodziła, po praniu były jakieś takie mdłe, albo zupełnie odwrotnie – zbyt intensywne jak na mój wrażliwy zmysł węchu. Dlatego po otwarciu pudełka zapach, który uniósł się w powietrze był wielkim zaskoczeniem, ale oczywiście w pozytywnym znaczeniu. Delikatny, nie dominował, pokusiłabym się nawet o stwierdzenie, że w powietrzu unosiła się taka świeżość.

Drugim wrażeniem zdecydowanie na plus były efekty po praniu. Na pierwszy ogień poszło to białe, od tak dla sprawdzenia, czy faktycznie wszystko dopierze, a ubrania nie będą szare. Jakież było moje zdziwienie, gdy z pralki wyciągnęłam czyściuteńką bluzkę starszaka, (która miała za sobą już 3 prania i szare mydło, a plamy nadal nie zeszły, w 100%), która była jak nowa, bielutka bez plamek, które po wcześniejszej batalii w końcu się poddały. Matka szczęśliwa, bo bluzka czysta, a dziecko szczęśliwe, bo odzyskało swoją ulubioną bluzkę z dinozaurem.

Z dwójką małych dzieci pralka chodzi na okrągło, a kapsułki Vizir jeszcze ani razu mnie nie zawiodły i zdecydowanie zagoszczą w naszym domu na dłużej, gdyż:
  • Zapach nie doprowadza do ciągłego kichania
  • Nie powodują wysypki po praniu i nie uczulają.
  • Po wypraniu ubrania pachną świeżością, a zapach nie jest mdły i dominujący.Z czystym sumieniem każdemu polecamy kapsułki do prania Vizir 3w1

Komentarze

Popularne posty